Jaká je cena ekologické likvidace vozidel?

Likvidace vozidel - vraky

Trápí Vás otázka, jaká je cena ekologické likvidace vozidel? My Vám u ekologické likvidace vozidel ZAPLATÍME, nebo ji provedeme ZDARMA. Cena likvidace vozidla je u nás tedy nejlepší. Od nás dostanete i oficiální doklad o ekologické likvidaci. Tento doklad je nutný pro vyřazení vašeho vozidla z registru vozidel na úřadech. Pokud si budete přát, zajistíme Vám odtah Vašeho automobilu. Pro odtahy aut máme k dispozici vlastní odtahovou techniku. Postup je stejný jako při běžné ekologické likvidaci vozidel, tedy je nutno si nachystat potřebné doklady jako jsou velký technický průkaz vozidla a určení kdo je skutečný vlastník auta, které chce zlikvidovat. To je důležité, protože pouze skutečný majitel může nechat automobil či autovrak zlikvidovat.

Pokud jste rozhodnutí, že si přejete svoje vozidlo nechat ekologicky zlikvidovat za tuto cenu, stačí nás kontaktovat a to buď pomocí webového formuláře na stránce s kontakty, nebo přímo telefonicky.

Působíme v celém moravskoslezském kraji. Výčtem jsou to okresy Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Bruntál, Karviná, Nový Jičín, Havířov, Třinec, Český Těšín, Vsetín atp. Proto pro nás není problém odvézt vaše vozidlo odkudkoli.