Likvidace autovarku zdarma

Likvidace vozidel - vraky

Jste zde kvuli likvidace autovraku zdarma? Jeste tady správně. Jsme v tomto oboru výkupu a likvidace autovraků zkušení a je radostí Vám v tomhle pomoct!

Výhoda likvidace autovraku zdarma

Jaká je cena ekologické likvidace vozidel? My Vám u ekologické likvidace autovraku ZAPLATÍME, nebo ji provedeme ZDARMA. Cena likvidace autovraku je u nás tedy nejlepší. Od nás dostanete i oficiální doklad o ekologické likvidaci autovraku. Tento doklad je nutný pro vyřazení vašeho autovraku z registru vozidel na úřadech.

Když chcete Váš autovrak dát na výkup, můžete nám to dát vědět, a to buď pomocí formuláře na stránce s kontakty nebo pomocí telefonu. Díky tomu, že jsme v oboru již nějakou dobu, tak Vám můžeme za autovrak zaplatit nejvyšší částku, která je možná. Neslibujeme ovšem nereálně vysoké částky za výkup. Každé vozidlo, které určeno k výkupu je potřeba zhodnotit, a podle toho bude následně dána výše částky, kterou Vám můžeme zaplatit.

Postup likvidace autovraku zdarma

Při výkupu autovraku je potřeba si uvědomit a připravit si několik potřebných dokladů. Jedna z prvních věcí je určení, jestli jste určitě vlastníkem autovraku k výkupu. Například se velmi často děje, že autovrak k výkupu máte po dědovi a zabírá vám nějaký prostor na pozemku. Tady je potřeba si uvědomit, že skutečným vlastníkem automobilu k výkupu může být pořád děda nebo jiný majitel. Tohle je třeba si zjistit ve velkém technickém průkazu vozidla, kterého se to týká. Pouze osoba, která je skutečným majitelem může automobil nechat zlikvidovat. Také je si nachystat i velký technický průkaz vozidla k výkupu. A v neposlední řadě také umožnit přístup k autovraku, které se bude vykupovat, tak aby se k němu mohla dostat např. odtahová technika .

Když máte vše připraveno můžete nás kontaktovat a my vám zajistíme i případný odtah automobilu, který chcete u nás nechat zlikvidovat. A také vás dále rádi provedem úplně celým postupem výkupu od odtahu až po případné vyřazení.