Jak zlikvidovat auto?

Likvidace vozidel - vraky

Trápí vás otázka, jak zlikvidovat auto? Jsme odborníky v oboru likvidace aut a rádi Vám poradíme jak na to!

Při likvidaci auta je potřeba si uvědomit, že je třeba si připravit si pár potřebných dokladů. V první řadě je zjištění, jestli jste opravdu majitelem auta ke zlikvidování. Například se často stává, že auto k likvidaci máte po dědovi nebo otci a zabírá vám místo na pozemku a tím tvoří nehezký vzhled. Tady je třeba si uvědomit, že skutečným vlastníkem auta k likvidaci může být pořád děda nebo otec. Tohle je třeba zjistit z technického průkazu auta. Pouze osoba, která je vlastníkem může auto nechat zlikvidovat. V další řadě je potřeba si přichystat velký technický průkaz auta k likvidaci. A v neposlední řadě také zajistit přístup k autu, které je určeno k likvidaci, tak aby se k němu mohla odtahová technika dostat.

A otázka, jaká je cena ekologické likvidace vozidel? My Vám u ekologické likvidace vozidel ZAPLATÍME, nebo ji provedeme ZDARMA. Cena likvidace vozidla je u nás tedy nejlepší. Od nás dostanete i oficiální doklad o ekologické likvidaci. Tento doklad je nutný pro vyřazení vašeho vozidla z registru vozidel na úřadech.

Když máte vše přichystáno můžete zavolat naší operátorce, která vám zajistí odtah auta, ktere chcete u nás nechat zlikvidovat. A také vás dále provede celým postupem likvidace k Vaší spokojenosti od odtahu až po vyřazení z evidence na úřadech.