Ekologická likvidace vozidel

Likvidace vozidel - vraky

Dnes je Ekologická likvidace vozidel buď zdarma, nebo vám můžeme za likvidaci vozidla i ZAPLATIT. Ekologická likvidace vozidel, nebo chcete-li autovraků je provozována všude v České republice, příkladem Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Karvina. Pokud se rozhodnete zlikvidovat automobil s námi, můžeme vám nabídnout i odtah zdarma. A samozřejmě vystavení dokladu o ekologické likvidaci.
Jinak než ekologická likvidace vozidel

Pokud auto ještě nechcete zlikvidovat můžete automobil třeba darovat za odvoz. Při tomto postupu stačí někde napsat, daruji auto za odvoz, a zájemce se najde. Dále můžeme od Vás automobil vykoupit k dalšímu užití, a následně vozidlo odhlásit. Je třeba si také uvědomit, že při přehlášení vozidla se platí ekodaň, celým názvem ekologická daň. Eko daň můžete znát i pod termínem eko poplatek za auto. Cena eko daně závisí na tom, jakou Váš automobil plní emisní normu EURO. Jiná cesta odhlášení vozidla bez likvidace není! Při převodu vozidla na nového majitele, doporučujeme sepsat kupní smlouvu o prodeji auta. Vzor kupní smlouvy na automobil najdete na internetu.

Kontaktovat ekologickou likvidaci vozidel

Pro kontakt Ekologickou likvidaci vozidla s vystavením dokladu o ekologické likvidaci stačí kliknout na tlačítko níže. A my vám vše vyřídíme od odtahu vozidla až po vyřízení na registru vozidel i bez čekání.