Ekologická likvidace vozidel Kroměříž.

Likvidace vozidel - vraky

Trápí vás věc, jak zlikvidovat vozidlo v Kroměříži a okolí? Jsme odborníky v oboru likvidace vozidel a rádi Vám poradíme jak na to!






Pro ekologickou likvidaci vozidel v Kroměříži nabízíme:

  • Legální likvidaci Vašeho vozidla.
  • Garance vystavení platného protokolu o ekologické likvidaci.
  • Odtah nebo odvoz Vašeho vozidla až od domu pro Vás ZDARMA na naše náklady.
  • Provedení likvidace a vystavení protokolu o ekologické likvidaci ZDARMA.
  • Likvidujeme osobní auta, nakladní a užitková vozidla.
  • Likvidujeme kompletní, nekompletní, bourané a silně poškozené autovraky.
  • Nabízíme i výkup vozidel
  • Službu poskytujeme pro Kroměříž a okolí.

Tři jednoduché kroky jak zlikvidovat vozidlo v Kroměříži:

  • 1. Kontaktujte našeho operátora na tel: +420-775 050 013
  • 2. Domluvte si termín kdy můžeme Vaše vozidlo k likvidaci, pro Vás ZDARMA, vyzvednout a odvézt.
  • 3. S protokolem o ekologické likvidaci, který od nás obdržíte můžete jit na registr vozidel (úřad) a nechat vozidlo zaniknout.

Likvidace vozidel - kontakt

My se pro Vás v Kroměříži a okolí snažíme při likvidaci udělat maximum!

Při likvidaci vozidla je potřeba si uvědomit a nachystat si pár potřebných podkladů. Z prvé je třeba určit, jestli jste opravdu skutečným majitelem vozidla ke zlikvidování. Často se stává, že vozidlo k likvidaci máte po dědovi a zabírá vám místo na zahradě a tím vzhled zahrady kazí. Tady je třeba vás upozornit na to, že skutečným vlastníkem vozidla k likvidaci může být stále děda. Tohle je třeba si ověřit v technickém průkazu vozidla. Pouze osoba, která je vlastníkem může vozidlo nechat zlikvidovat. Případně osoba pověřená. Dále je potřeba si přichystat velký technický průkaz vozidla k likvidaci. A v neposlední řadě také zajistit přístup k vozidlu, které je určeno k likvidaci, tak aby se k němu mohla odtahová technika dostat.

A otázka, jaká je cena ekologické likvidace vozidel? My Vám u ekologické likvidace vozidel můžeme i ZAPLATIT, nebo ji provedeme ZDARMA. Cena likvidace vozidla je u nás tedy nejlepší. Od nás dostanete i oficiální doklad o ekologické likvidaci. Tento doklad je nutný pro zánik vašeho vozidla z registru vozidel na úřadech.

Když máte vše přichystáno můžete zavolat naší operátorce, která vám zajistí odtah vozidla, ktere chcete u nás nechat zlikvidovat. A také vás dále provede celým postupem likvidace k Vaší spokojenosti od odtahu až po vyřazení z evidence na úřadech.







Zajimavosti o městě Kroměříž

Kroměříž (německy Kremsier[2]), přezdívaná Hanácké Athény, je okresní město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. Žije zde téměř 30 tisíc obyvatel. V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Ve městě se tradičně pořádá mezinárodní festival vojenských dechových hudeb[3] a mezinárodní festival duchovní hudby FORFEST.[4] Na kraji města se nachází Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž (dříve Výzkumný ústav obilnářský aj., založen 1951), který se zabývá výzkumem a šlechtěním obilnin.[5] Město bylo založeno olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburka roku 1260. Olomoučtí biskupové v Kroměříži vybudovali reprezentativní letní sídlo a přemístili sem část správy diecéze. V době moravských markraběcích válek zde našel útočiště Jan IX. ze Středy. Za husitských válek, kdy byl biskupem Jan XII. Železný, město značně utrpělo. Biskup Stanislav I. Thurzo zahájil na přelomu 15. a 16. století přestavbu gotického hradu na zámek. Roku 1550 udělil biskup Jan Skála z Doubravky, který byl i významným historikem a spisovatelem, výsady kroměřížskému mlynářskému cechu. Biskup František z Ditrichštejna zahájil počátkem 17. století stavbu františkánského kláštera. Za třicetileté války město hodně utrpělo dvakrát za sebou nájezdem švédských vojsk (1643 a 1645) a následně morem. Tragický osud kroměřížských Židů během třicetileté války je barvitě popsán v žalozpěvu Kroměřížská selicha, který se dochoval v rukopise z roku 1702.[9] V šedesátých letech téhož století zahájil rozsáhlou obnovu města olomoucký biskup Karel II. Lichtenštejn-Kastelkorn. V roce 1848 zasedal v Kroměříži říšský sněm. Ve dnech 15. a 16. dubna 1905 přednášel v Kroměříži profesor Tomáš Garrigue Masaryk na téma problém malého národa. 27. srpna 1929 navštívil Masaryk město oficiálně, jako prezident Republiky československé.

Zdroj: Wikipedia